FANDOM


Zmienię troszkę fabułę

Uniwersytet Totalnej Porażki - następny sezon po Zemście na Wyspie Totalnej Porażki (?). Nie jest on związany z żadną z poprzednich produkcji. Stanowi on przerywnik między sezonem czwartym, a sezonem piątym. W czasie przygotowań do kolejnej odsłony serii Porażek, Chris organizuje zupełnie nową serię z nowymi uczestnikami.

Trzynastu uczni, tej samej klasy, wygrało w konkursie udział w sezonie, którego akcja rozgrywa się w miasteczku akademickim im. Chrisa McLeana. Uczestnicy będą musieli przeżyć mieszkając w rozpadających się domach bractw, śpiewając i biorąc udział w totalnie zakręconych, nienormalnych i niebezpiecznych zadaniach, które są tylko i wyłącznie inspirowane nazwami z pozoru nudnych szkolnych przedmiotów. Przegrani będą musieli udać się na ceremonie rozdania babeczek z wypieczonymi ocenami, do domu pojedzie zawodnik, który otrzyma nieświeżą babeczkę. Na zwycięzcę czekać będzie cały milion dolarów.

Odcinki

Premiera odcinka N/o Polski tytuł Angielski tytuł
N/A 01
N/A 02
N/A 03
N/A 04
N/A 05
N/A 06
N/A 07
N/A 08
N/A 09
N/A 10
N/A 11
N/A 12
N/A 13

Uczestnicy

  • Marcus
  • Frank
  • Tamara
  • Barbara

Drużyny

Tabela uczestników

Uczestnik Drużyna Stan Miejsce Gra
Aktywny - Drużyny
Aktywna -
Aktywny -
Aktywny -
Aktywna -
Aktywny -
Aktywna -
Aktywna -
Aktywny -
Aktywna -
Aktywna -
Aktywny -
Aktywna -

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki