FANDOM


Ten artykuł jest poświęcony uczestnikom Tropików Totalnej Porażki.


TTP
Postacie robione w Paincie,za co bardzo was przepraszam,ale Gimp mi się skasował :<

Na szczęście już pobrałam ^^


Opisy

Alicia-"zła" dziewczyna.Zła w cudzysłowiu,bo,hm,jest raczej zbuntowana.Raz czy dwa trafiła nawet do poprawczaka.Bez wiedzy rodziców zrobiła sobie tatuaż na ramieniu,z napisam "BAD".Jest pyskata,opryskliwa i nie cierpi przegrywać.Jej motto to: "Po trupach do celu".

Ann-w przeciwieństwie do tej powyżej,jes miła,uczynna i zawsze pomaga innym.Zawsze potrafi znaleźć sobie przyjaciół.Boi się pająków.

Blair-niewiele o niej wiadomo.Urodziła się i wychowała na wsi.Nie boi się ubrudzić.Boi się horrorów.

Damien-jest pedantem(nie mylić z innym,podobnym słowem na P ;]).Zawsze jest czysty i porządny.Ma białą bluzę,której przenigdy nie zabrudził.

Dick-męska wersja Alici.Niczego się nie boi.Jest chytry,umie wymyślać dobre strategie.Zrobiłby prawie wszystko,byleby tylko wygrać.

Donna-jest strasznie leniwa,naiwna i nieporadna.Boi się węży i myszy.

Nicole-lekko podobna do Alicii.Chodzi mi o to,że często się buntuje.Jest również pyskata.Zuchwała,nie cierpi nie mieć racji.By wygrać ucieka się do różnych rzeczy.

Ralph-mól książkowy.Jego księgzbiór jest tak wielki,że potrzeba pięciu regałów,by pomieścić wszystkie książki.Niczym innym się nie interesuje.

Tom-często nie okazuje emocji.Jest silny i wysportowany.Z wyglądu wygląda na wrednego,lecz jeśli ktoś jest dla niego miły,odpłaca się tym samym.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki