FANDOM


Isabelle (Olgmon)
Dzikie Kozy (TP:WL)
Sindy
Płeć kobieta
Włosy blond
Oczy zielone
Eliminacja TP:WL: Odcinek 2 - Pszczeli Horror

TDI'sNTM: TBA
TP:GdI: TBA
NPnO: TBA

Miejsce TP:WL: 20

TDI'sNTM: TBA
TP:GdI: TBA
NPnO: TBA

Związki brak
Rodzina Rodzice, siostra.
Przyjaciele Henry, Emma, Carmen (Koza).
Wrogowie brak
Lęki Anoreksja, brak kosmetyków
Talent Wiedza o modzie, fryzjerstwo


Isabelle - Zwana również "Perfekcyjna Blondynka".


Występy w fikcjach

Isabelle po raz pierwszy pojawiła się w Totalnej Porażce: Wiejskiej Legendzie, gdzie nie wykazywała się zbyt wielką inteligencją. Najbardziej zaprzyjaźniła się z maskotką drużyny - kozą Carmen. Zrezygnowała z gry z powodu obrażeń z zadania. W odcinku specjalnym dostaje się do kolejnego sezonu - Totalna Porażka: Giro D'Italia

Po eliminacji z Wiejskiej Legendy, Isabelle zgłosiła się na castingi do Total Drama Island's Next Top Model. Dostała się do finałowej 14, gdzie stara się udowodnić, ze zna się na modzie, i może zostać światowej sławy modelką.

Isabelle pojawia się również w Niezwykłej Przygodzie na Obozie. Jak sobie poradzi bez Carmen?

Biografia

Isabelle pochodzi z przeciętnej Amerykańskiej rodziny, która składała się z niej, rodziców oraz starszej siostry. Jej starsza siostra - Cloe prędko wyprowadziła się z domu, ponieważ została światowej sławy modelkom. Isabelle pragnęła wówczas udać się w jej ślady, jednak kompletnie nie miała do tego odpowiednich warunków, gdyż miała kilka kilo nadwagi. Wiele nad sobą pracowała, i udało się jej dojść wreszcie do odpowiedniej figury. Przez ten czas jednak straciła zapal do zostania modelka. Zaczeła pracować jako fryzjerka w salonie jej cioci. Początki tej pracy nie były dla niej łatwy - pierwszemu swojemu klientowi obcięła cale brwi, a drugiemu ucho. Kocha zwierzęta. W domu ma kilka kotów. Z charakteru jest nie ogarnięta, ale bardzo pracowita i ambitna. Często jednak zdarza się, że jej mozg się wyłączą.


Audycja

Isabelle znajduje się w salonie fryzjerskim, w którym panuje ogromny chaos. W jednej ręce trzyma nożyczki, a w drugiej prostownice, niewinnie uśmiechając się do klientki. "Yyyyy.. Moment.. Do czego tu służyło?" Po chwili wreszcie się ogarnęła i już była gotowa do obcięcia włosów... Kiedy nagle kot wskoczył jej na głowę. "Nie!! Moje włosy, a sio!" Macha rekami we wszystkie strony, uderzyła klientkę która wściekła i wystraszona uciekła. Zrezygnowana Isabelle tylko wzruszyła ramionami i westchnęła.


Total Drama Island's Next Top Model

Chcac podążać w ślady sławnej modelki (jej siostry), decyduje się zapisać do show prowadzonego przez Vere. Liczy, ze uda jej się zaistnieć w świecie mody. Zostala najlepsza dziewczyna pierwszego tygodnia.


Tabela Wynikow w TDI'sNTM

Odcinek Miejsce na panelu
1. Modelka, która poszła na casting 7
2.Modelka, która nie boi się zmian 1
3.Modelka, która podróżuje metrem 3
4.Modelka, która chcę być w programie 6
5.Modelka, która lubi bawić się kukiełkami 7
6.Modelka, która kocha swoje włosy 2
7.Modelka, która jeździ do pracy taxi 3
8.Modelka, która jedzie za granicę 5

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki