FANDOM


Charlotte (Olgmon)
Szaleni Farmerzy/Krowie Placki (TP:WL)
Charlotte
Płeć kobieta
Włosy ciemny brąz
Oczy czarne
Eliminacja TP:WL: Odcinek 18 - Wredna Niespodzianka

TP:GdI: TBA

Miejsce TP:WL: 4/5

TP:GdI: TBA

Rodzina Tata, mama, trojka braci
Przyjaciele Veronica
Wrogowie Wszyscy pozostali
Lęki Bycie ignorowaną.
Talent Manipulacja, aktorstwo, sarkazm, kuszenie


Charlotte - Zwana również "Toksyczny kwiat"


Występy w fikcjach

Charlotte po raz pierwszy pojawiła się w Totalnej Porażce: Wiejskiej Legendzie. Od początku ze wszystkimi członkami jej drużyny się kłóciła, szczególnie z Jo, z którą jej konflikt trwał aż do momentu, kiedy obie odpadły w tym samym momencie, tuż przed półfinałem. W odcinku specjalnym dostaje się do kolejnego sezonu - Totalna Porażka: Giro D'Italia


Biografia

Charlotte jest najmłodsza z czwórki rodzeństwa, do tego jest jedyną dziewczynom, przez co jest "oczkiem" w głowie swojego ojca. Zawsze otrzymywała to co chciała i nie spoglądała czy nie krzywdzi przy tym innych. Kiedy potrzeba skutecznie udaje niewiniątko, szczegolnie przed swoimi rodzicami i osobami starszymi, dlatego zawsze wina jej kombinowań i spisków spadała na braci, lub innych rówieśników, którzy namówieni przez nią chętnie jej pomagali. W szkole kiedy podobał jej się jakiś chłopak, a ten był z jej najlepsza przyjaciółkom robiła wszystko by zniszczyć ich związek. Jest bardzo chciwa i sprytna ale szybko tego poznać po sobie nie da.

Charlotte zgłosiła się do Totalnej Porażki w celu wygrania pieniędzy, oraz poznaniu ciekawych chłopców. Nie spodziewała się jednak, że trafi na wieś..


Audycja

Charlotte siedzi w swoim pokoju przed kamerom, słodko się do niej uśmiechając.
"Hej Chris! Jestem Charlotte. Oglądałam do tej wszystkie serie Totalnej Porażki, i muszę przyznać ze tak wyrzeźbionej klaty i przystojnej twarzy to w życiu nie widziałam!" Zatrzymała się na chwile by poprawić szminkę na swoich ustach.
"Jakiś ty tam biedny, nikt cie nie docenia i mało ci płacą, a wiele takich twarzy nie stąpa po ziemi.." Zrobiła udawaną smutna minę. Nagle jednak spoważniała.
"Znając cie nie będę jednak zaskoczona, że w ogolę tego nie obejrzysz. Zapewne wyłączyłeś nagranie od kiedy ja włączyłam kamerę, dlatego nie wiem po co teraz się tylko wydurniam i marnuje swoja energie!" Chwila ciszy.
"Tak wiem. Wiele razy już słyszałam od rodziców.. i przyjaciół" Tutaj ugryzła się w język. "że jestem wyjątkowo sarkastyczna." chwila przerwy
"No ale jeśli potrzebujesz więcej komplementów i przede wszystkim więcej rozrywki.. Dzwon!" Uśmiechnęła się szatańsko, wyłączając kamerę.

Charlotte ciekawie się zapowiada?
 
24
 
1
 

Ankieta stworzona dnia mar 18, 2012, o godzinie 13:04.
Oddanych głosów: 25


Ciekawostki

  • Charlotte powstała po wyobrażeniu mixu charakterów z Totalnej Porażki, Heather i Noah.
  • Na początku miała nazywać sie Miriam.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki